MASZYNY DO OBRÓBKI DREWNA

Ostrzarki pił

Uniwersalna ostrzarka pił do drewna OS-2M
Ostrzarka przeznaczona jest do ostrzenia pił trakowych, a po zastosowaniu wyposażenia dodatkowego może ostrzyc również piły tarczowe i taśmowe.

czytaj dalej
Ostrzarka OW-4 do pił taśmowych
Maszyna przeznaczona jest do ostrzenia pił taśmowych w cyklu półautomatycznym. Zmiany parametrów zęba dokonuje się ręcznie. Tarcza ścierna otrzymuje napęd od silnika elektrycznego, natomiast posuw piły napędzany jest przez motoreduktor.

czytaj dalej
Ostrzarka pił taśmowych OWM-4M
Ostrzarka jest przeznaczona do ostrzenia pił taśmowych w cyklu półautomatycznym.

czytaj dalej
Ostrzarka pił tarczowych z węglikiem HM OSW-5A, OSW-5AX
Ostrzarka przeznaczona jest do ostrzenia pił tarczowych z węglikiem spiekanym w cyklu automatycznym. Szybka, prosta obsługa oraz szeroki zakres typów uzębień jakie można ostrzyć, czyni maszynę bardzo funkcjonalną.

czytaj dalej
Manualna ostrzarka pił tarczowych z węglikiem HM OSW-5M
Ostrzarka przeznaczona jest do ostrzenia pił tarczowych z węglikiem spiekanym do szerokiej gamy uzębień.

czytaj dalej
Ostrzarka do pił listwowych z uzębieniem widiowym OP-HM
Ostrzarka służy do ostrzenia pił listwowych z uzębieniem HM. Powstała celem uzycia do ostrzenia pił widiowych używanych w pilarce PRP-58

czytaj dalej
Ostrzarka noży tarczowych do kebaba OS-K
Łatwe w obsłudze i niezawodne w działaniu urządzenie do ostrzenia piłek tarczowych do kebaba. Może być użytkowane zarówno przez profesjonalne ostrzalnie, jak i punkty gastronomiczne. Nie wymaga specjalnych kwalifikacji operatora, wystarczy zapoznanie się z instrukcją obsługi.

czytaj dalej